| Alexutz112 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu o camera web Microsoft LifeCam 1.4.
Nu merge sa o instalez.
Ce pot sa fac? Multumesc!big grin

4 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Cauta din nou driverul pe net

| ionutbrezeanu a răspuns:

Am acelasi tip de camera happy Faza e ca trebuie bagi Xp-ul ca sa iti mearga.Cu windows 7 nu imi merge si imi da sa caut solutii online si spune ca nu gaseste sad Mai caut pe net si daca gasesc raspuns la intrebare ti-l las aici happy

| ionutbrezeanu a răspuns (pentru ionutbrezeanu):

Http://www.microsoft.com/hardware/en-us/d/lifecam-vx-1000
Dai download acolo unde scrie software and drivers si selectezi limba romana;) Eu asa am facut! Bafta :)

| Daryus7 a răspuns:

Uite du-te de unde ai luato...sau uitete daca mufa corespunde sau daca nu ai pus-o tu bine examineaz-o