| Angelworld a întrebat:

Am si eu o problema la un televizor SHOV Acum ceva vreme m-am uitat la tv seara pe la 10 si m-am culcat...(bineinteles ca l-am oprit) pe la 2 noaptea ma trezesc, tv era aprins.Am incercat sa il opresc din televonamda dar nu a mers asa ca somnoros fiind l-am oprit din buton. Dimineata am incercat sa il pornesc.A pornit dar acum vine beleaua... se schiba de pe un post pe AV pe urma intra singur in meniu Cateodata numai functioneaza telecomanda ce credeti ca are? dau funda PS problema persista am scos bateriile de la telecomanda dar tot intra singur in meniu macar nu se mai muta de pe tv pe av. Va rog un specialist cv?

Răspuns Câştigător
| Kingston3 a răspuns:

1. S-ar putea sa o fi scapat pe jos telecomanda si sa ii fi sarit vreo chestie din ea.
2. Poate nu mai merg bateriile calumea. Succes (funda)?

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Televizoru tau mai are un pic si e mort. du-te la un service pana nu apar alte probleme.(am avut si eu o problema asemanatoare si nu i-am dat importamta. si s-a dus).

| frikk a răspuns:

Il inchzi se aprinde iar... sa nu mi te bantuie fantomele rolling on the floor)
totusi cheama un specialist... sau aruncal poate pleaca si fantomele laughing