| Angelworld a întrebat:

Am si eu o problema la un televizor SHOV Acum ceva vreme m-am uitat la tv seara pe la 10 si m-am culcat...(bineinteles ca l-am oprit) pe la 2 noaptea ma trezesc, tv era aprins.Am incercat sa il opresc din televonamda dar nu a mers asa ca somnoros fiind l-am oprit din buton. Dimineata am incercat sa il pornesc.A pornit dar acum vine beleaua... se schiba de pe un post pe AV pe urma intra singur in meniu Cateodata numai functioneaza telecomanda ce credeti ca are?

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

E posibil sa fie telecomanda. Scoate-i bateriile si vezi daca tv-ul functioneaza corect din butoane. Daca problema persista atunci tv-ul trebuie dus la service.

| PisiDyenutza a răspuns:

Spiriteeeee :->~~ laughing)))