| Raul199612 a întrebat:

Deci sa va spun, Boxele mele mergeau bine dar dupa ce am bagat castile de telefon in pc nu se auzea nimic straight face le-am scos si dupa nici boxele nu se mai auzieau crying am dat un rr la pc nimic, am instalat Driver Booster si intr-adevar scria ca un driver nu este instalat bine tot ceva cu Nvidia Audio... l-am instalat si degeaba straight face

Am intrat In DXDIAG si am dat la sunet, ceea ce imi apare e asa :

The file RtkHDAud.sys is not digitally signed m, which means that it has not been tested By Microsoft's Windows Hardware Quality Labs (WHQL). You may be able to get a WHQL logo'd driver from the hardware manufacturer.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce placa de baza ai si ce Windows?

| untu a răspuns:

Se pare ca ai o problema la hardware, de la HDD! De unde esti tu?

| MariaBeatrice a răspuns:

Poate le-ai virusat. Încearcă la un specialist in acesz domeniu.
Cere-i părerea.