| N3GAT1V3 a întrebat:

am si eu o problema mi-am instalat driverul la placa video(ati radeon x1250) si cand dau sa dechida catalyst control center nu se intampla nimic am cautat si pe google si n-am gasit nimic si am zis ca poate stiti voi

Am windows 7 home premium x36

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Nu înțeleg de ce vă chinuiți să instalați driverele manual când acestea vin prin automatic updates la actualizări opționale.......Chiar dacă e fră licentă(nici nu îți trebuie că îl poți avea gratis 120 de zile și chiar un an în trial, 100% legal).în cazul tău nu ai instalat driverul care trebuia.Recomand să îl instalezi pe cel din automatic updates.Succes