| selzw a întrebat:

Am si eu o problema.Mi se blocheaza calculatorul dar nu stiu din ce motiv.Se blocheaza intr-un interval de 5-60 min, iar dupa ce se deblocheaza in 2-3 secunde deruleaza tot ce s-a intamplat, ori isi da restart si apare imaginea asta: http://imageshack.us/photo/my-images/207/dsc00182vx.jpg/ (pe primul rand ultimul cuvant este "damage"). Daca ma puteti ajuta cu vreo idee/sfat da-ti reply.

5 răspunsuri:
| MonsteR_4456 a răspuns:

Aceasta eroare cate iti da se numeste Blue-Screen. Daca iti apare Bule-Screen inseamna ca software-urile nu sunt ok. Ai o versiune la windows Beta?

| selzw explică (pentru MonsteR_4456):

Am windows 7 sp1, dar nu e original

| selzw explică (pentru MonsteR_4456):

Am windows 7 sp1 piratat

| MonsteR_4456 a răspuns:

Vezi daca placile din PC, mufe, tot si vezi daca e ok.

| selzw explică:

Am fixat toate mufele l-am sters de praf si parca merge bine.Nu se mai blocheaza deocamdata.