| ValentinTzeko a întrebat:

am si eu o problema.Recent mi-am cumparat un calculator cu x placa video. dupa ce am instalat windowsul..am cautat in setari si imi arata ca am Microsoft windows display adapter. Vro idee?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si dupa ce ai instalat windows nu ai aflat ca trebuie instalate si driverele, primul lucru care se face? Sau vrei sa ti le instaleze vecina?

| StochitaCatalin a răspuns:

Nu ai driverul instalat.Cauta driverul placii pe internet si instaleaza'l