| Cranx897 a întrebat:

am o intrebare legata de PC-ul meu. Abia mi-am instalat windows-ul nicio problema iar dupa ce am bagat placa video imi arata mereu 100% CPU usage, mentionez ca am nVIDIA display adapter si toate update-urile.Multumesc

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Pai nu prea ar avea legatura. Cel mai probabil isi facea update windows-ul. Daca problema persista, intra in Task Manager si uita-te bine peste procese, sa vezi ca iti utilizeaza asa mult procesorul.

2 răspunsuri:
| Cranx897 explică:

Am un procesor amd athlon x64 2,7 ghz si 2 gb ram si o placa video geforce gt 430