| Cosmin1541548 a întrebat:

Am si eu o problema. Recent mi-am reinstalat windowsul, i-am instalat toate driverele, inclusiv cel de internet prin programele 3dp Net si 3dp chip. Eh, problema mea este la cel de net. Pana sa imi reinstalez windowsul aveam o viteza de 100mbps, asa imi arata in colt jos. Acum imi apare 10. 0Mbps. Nu am schimbat placa de retea sau furnizorul de internet. Placa mea de retea este NVIDIA nForce 10/100 Mbps Ethernet.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Driverele stau la producator gogule, nu porcarii ca 3dp chip si altele!