| valentin1915 a întrebat:

Am si eu o problema si n u stiu cum sa o rezolv astazi am vrut sami reinstalez windowsul a aparut o problema introduc windosul in CD rayder si astept dintr-o data vad ca nu imi mai apare sa intalez windosul inta normal in calculator si nu imi apare nici o intalare ce sa fac? sad dau Funda mare mare la cine ma poate ajuta happy

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Cauta aici la raspunsurile mele si o sa gasesti cum instalezi un windows pas cu pas.Nu mai stau sa scriu acum pentru fiecare.Bafta.

2 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Intra in Bios la Sectiune Boot, la First boot, in prima pozitie Cd -writer, f10 pentru a salva modificarile si ok.

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Pai intra in meniul de boot cand pornesti calculatorul si selecteaza unitatea optica. De regula meniul de boot poate fi f8 (la mine asa e), f2. sau daca ai un calculator vechi trebuie sa faci ordinea de bootare din bios. Eventual vezi ca pe post screen iti scrie care este butonul de boot menu.