| fmarius86mario a întrebat:

Recent (august) mi-am cuparat unitate si astazi am vrut sami reinstalez Windowsul.Am urmat pasii pentru instalare si la un moment dat imi da error "ceva nu e compatibil cu nu stiu ce" pe unitate am dat 30 mil procesor i7
Stiu ca nu e ok reinstalarea Windowsului dar imi facea unele figuri pc
Am vazut pe TPU alte intrebari ca n-ar fi o problema daca reinstalezi windosul de mai multe ori
Deci s-a dus ceva in unitate?
Si un lucru important am instalat windowsul de 2 ori pana acum. Fundita

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce Windows ai vrut sa instalezi? Poate fi incompatibil cu unitatea ta sau poate fi scris defect pe media ta (DVD, stick). Era bine daca spuneai si eraoare iti da. Reinstalarea Windowsului este ok de cate ori vrei.

| K0sti a răspuns:

Imi da error ''ceva nu e compatibil cu nu stiu ce''... tare asta!
Stiu ca nu e ok reinstalarea Windowsului...asta e si mai tare!

| cristimihailov a răspuns:

Poti scrie descrierea erorii clara asa cum e ea in engleza?

Poate nu ai vreun driver de hdd/sdd...