| CuvinteSimple a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa ma ajutati. am primit de la verisorul meu un ps3 m0dath dar eu i-am dat resetare pentru ca am vrut sa fie normal. azi am intrat pe ps, m-am jucat si a fost totul ok dar mai pe seara cand am vrut sa intru iar mi-a scris ceva de genul corrupted in systen storage parca... si nu ma lasa sa fac nimic, numai sa dau ok. ii dadeam, se instala ceva, isi dadea restart si dupa imi aparea aceiasi chestie cu "corrupted..." si am facut chestia asta de vreo 5 ori si nimic nu s-a schimbat. va rog sa ma ajutati! Dau funda promit!

1 răspuns:
| Superior a răspuns:

De la Hard Disk poate, propoun totusi sa intrebi pe alt site caci TPU nu vor nimic legat de piraterie happy (m0dat)