| anonim_4396 a întrebat:

In iunie cam pe 15 iunie mi-am cumparat un telefon din Italia, vazand un telefon la oferta si avand ce ma interesa pe mine(android, wifi...etc.)Am decis sa il cumpar..telefonu este "Glam'our shadow", acum regret ca l-am cumpart pentru ca este o chinezarie...dc? Pai pana azi a functionat perfect, m-am jucat pe el Fruit Ninja..Si seara m-am conectat la wifi si am intrat pe facebook cand imi da o eroare am intrat pe mess iar eroare am dat sa intru pe internet iar eroare de la android, am decis sa dau un restart si dadea sa se aprinda dar se inchidea, iar dadea sa se aprinda el singur fara sa ii fac eu ceva iar se inchidea dupa iar dadea sa se aprinda iar se stingea el singur incontinuu face asa..baterie are peste 50 %.Ce sa fac? Sa il duc la garantie? mai pot eu sa ii fac ceva? Plss ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| SefuBanilor99 a răspuns:

Da sigur trebuie sa il duci la garantie daca mai are? si iti schimba softu la tele si gata daca mai e in garantie gratis daca nu o sa te coste ceva funda plss

| Cristi972013 a răspuns (pentru SefuBanilor99):

Este in garantie...mc de rasp... Funda!

1 răspuns: