| Ardimax a întrebat:

am si eu o problema sper sa ma ajutati cand incerc sa pun windos 7 pe unitatea pc cand mai are putin sa se instaleze imi apar niste dungi orizontale albastre si se blocheaza ce poate sa aiba sa fie de la hard? dar merge sa pun windosul xp sp3 pe el dau funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Downloadeazati din nou windows 7 si incearca din nou are ceva defecte ala ca de la placa video nu are cum sa fie din moment ce pe xp iti merge bine

| Ardimax explică (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

Poate sa fie si de la hard?