| peleu23 a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa conectez mufa jack de la suboofer in spate la pc dar nu se aude decat in fata in spate nu se aude deloc! Ma puteti ajuta? Fundawinking

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Deci sa inteleg ca ai un sistem audio 4.1 nu? Poi mai trebuie sa fie inca un jack audio, 2 canale vin prin primul jack si se aude in fata iar celalte 2 canale vin prin alta mufa ca sa se auda in spate, dar pentru asta trebuie sa si ai o placa audio care sa stie asa ceva.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Umbla la setarile de la pc, la volum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa nu fie conectat cum trebuie. sau fa setarile din calculator, poti incerca realtek HD audio si faci setarile din elwinking

| XtReMee a răspuns:

Du-te in control panel la sound spech and audio si acolo o sa-ti fie placa de sunet nu stiu ce placa ai dai pe ea si setezzi te descr tuh