| Balan_Robert_1996 a întrebat:

contul meu de yahoo este blocat, adica trebuie sa raspund la o intrebare de vericare la care eu numai stiu ce raspuns am dat...Contul este creat de mai bine de 4 ani si acolo am contacte importante...deci mai exista vreo cale sa-mi recuperez contul?

2 răspunsuri:
| Sprike a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie, intru-un final mi-am facut alt cont

| stefanio1990 a răspuns:

Nu mai exista. Incearca toate raspunsurile la intrebare ca pana la urma iti aduci aminte.