| eddyeduard a întrebat:

am si eu un laptop HP si nu mi-se aprinde ledul acela de pe monitor cu HP este normal sau are vreo problema?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Nu este nicio problema, atata timp cat laptop-ul ruleaza, de ce mai ai nevoie?

| eddyeduard explică (pentru StalkerSoul):

Laptopul ruleaza perfect, de nimic multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce semn are in dreptul ledului.Trebuie sa fie acolo o sigla, un semn ceva, sa ne putem da seama la ce foloseste acel led, ce functioneaza cand se aprinde.

| eddyeduard explică (pentru anonim_4396):

Este pe spatele monitorului un cerc cu Hp in el

| anonim_4396 a răspuns (pentru eddyeduard):

Probabil este de la wifi, daca nu e activat nu lumineaza, sau posibil de la alte chestii ce nu ai activat sau nu ruleaza.In fine, daca nu ai probleme cu laptop-ul, mergi asa.

| eddyeduard explică:

Vreau un raspuns concret nu stiu ce este acolo