| aLexG1 a întrebat:

am si eu un laptop IBM T40 1.8 ghz procesorul, 1.5GB RAM placa de 32mb, hard 20gb, si am o problema mai exact cand ii dau drumu se aprind ledurile, porneste Cd-romul tot dar ecranul ramane negru ce credeti ca ar putea avea? va rog sa ma ajutati am mare nevoie de laptop-ul astasad

2 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Si eu am avut problema asta si s-a rezolvat scotand bateria pentru cateva ore, uite baietii astia spun altceva ce pare a fi adevarat(clipuri pe youtube)
http://www.laptopulmeu.net/......ay-laptop/

| aLexG1 explică (pentru questsoul):

Am vazut site-ul asta.