| MariusDogaru a întrebat:

am si eu un laptop Presario CQ56 Notebook PC si are un sistem destul de mare 4 gb ram placa video de 1, 5 gb procesor Celeron(R) Dual-Core CPU T3500 @ 2. 10GHz (2 CPUs), ~2. 1GHz dar nu imi merge nici counter strike 1.6 se misca urat, ce trebuie sa fac sa mearga? stiu ca nu e un laptop pentru gaming dar chiar asa sa nu mearga nici un joc... ce sa fac?

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Posibil sa fie de la windows...
Incearca o reinstalare de windows

Răspuns utilizator avertizat
| Iliescu_Adrian_Iulian_1995 a răspuns:

Incearca sa joci in modul software cs 1.6 gasesti la setarile video de la optiuni, si pe cea mai mica rezolutie pe low.