| Laurentzziu a întrebat:

Am si eu un samsung galaxy s plus luat la abonament cosmote L ,si din greseala l-am scapat pe jos si i-am crapat camera. As dori sa stiu daca garantia este valabila si la daunele fizice ale telefonului , adica mai pe romaneste daca mi-l repara ?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai o clauza la contract care sa zica ca garantia acopera si astfel de probleme, nu-l repara.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Din păcate nu.

| Kevin975 a răspuns:

Extra garantia iti acopera acest defect, garantia normal nu acopera decat defect de fabricatie.