| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un stick de 8GB. Si nu merge formatat scrie The disk is write protected. Stiti cumva ce pot sa ii fac sa mearga? Dau fundă. Scz dar categoria asta este cea mai vizualizatahee hee

5 răspunsuri:
| nutzu' a răspuns:

NamelessRose are dreptate.

| alTaiR96 a răspuns (pentru nutzu'):

Poate ca are dar eu nu am nici un buton pe Stick

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai fii atent.pe stiku ala trebuie sa fie un buton..care poate fi dat in sus si in jos.incearca sa-l misti de exp daca este in jos muta-l in sus si incearca sa-l formatezixD.
sper ca ai inteleshappy

| alTaiR96 a răspuns (pentru ღSคภ๔яค):

Nu are niciun buton ca nu e adaptor de card de memorie. Nu stiu ce sa ii fac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tehnologie sau Informatii Utilitare.