| FaceOff a întrebat:

Salut TpU! Am si eu un telefon Samsung Star GT-S5260 Star ll si mi-am descarca o tema si vr sa stiu cum o instalez. Am 2 foldere unu Wallpers si unu Widgets si 2 fisiere config.xml si itemData.xml. Pls. Dau funditapuppy dog eyespuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DanyAlex a răspuns:

Salut!

In primul rand telefoanele Samsung nu suporta teme. Cei de la care ai descarcat tu tema, sunt ''pirati'' adica trebuie sa ii faci un fel de flash la telefon ca sa poti pune teme pe el. deci nu merge.

5 răspunsuri:
| FaceOff explică:

Npk

| rafaelos99 a răspuns:

Intra in programul Wallpers si intra in Config.xlm. Dai la optiuni la acel program si te caci pe EL!

| FaceOff explică (pentru rafaelos99):

Raspuns de rahat ca tine!

| Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ce slabi sunteti ca am acelasi telefon si am 13 teme in el, dar cu extensia.smt!