| GreenLemon a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-S5260 Star II si nu am limba romana pe el.Este un site sau ceva de unde pot descarca un fisier cu limba romana pe care sa il instalez pe telefon?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

O poti face si la tine acasa, dar iti asumi niste riscuri. La magazin specializat costa vreo 40+ lei.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu. trebuie resoftat cu o vers ce contine si romana

| GreenLemon explică (pentru sltlp):

Asta trebuie facuta intr-un magazin specializat? Si daca da, cat costa?

| sltlp a răspuns (pentru GreenLemon):

O poti face si la tine acasa, dar iti asumi niste riscuri. La magazin specializat costa vreo 40+ lei.