| Dayday111 a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung Star II GT-S5260.As vrea sa stiu cum pot descarca jocuri de pe net? Si de ce am nevoie? De ex vreau sa-mi instalez,, POU".Ce trebuie sa fac?
Funda + respectul meu!

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca nu are android, nu poti descarca jocuri de pe google play.Intra pe site-uri de genul mobile9, zedge, mobango si cauta jocurile compatibile cu telefonul tau...descarca programul Samsung pc studio, descarca jocurile in calculator si apoi baga-le in telefon cu cablul de date si instaleaza-le mai apoi in telefon.Asa faceam eu mai demult, aveam un telefon fara android...sau poti descarca direct in telefon daca ai net.

| horia2012 a răspuns:

Nu descarci cu telefonul jocuri de pe NET.
Descarci pe calculator si de pe calculator le transferi pe cardul de memorie din telefon cu cablu de date.
Cauta numai jocuri in Java la rezolutie 240x400.
Aici:
http://www.mobilerated.com/samsung-gt-s5260-games.html
sau
http://java.mob.org/
sau
http://www.umnet.com/mobile-games/0-4431-0-java_240x400_games-0

| AndraAlee a răspuns:

Buna! Tu vrei sa descarci jocuri de pe net de pe telefon?

| Dayday111 explică (pentru AndraAlee):

Da ..de pe net pe tel adica sa descarc direct.happy

| Dayday111 explică (pentru Dayday111):

App,nu am Android

| vedetamuziciiana a răspuns:

Pai stii cum instalezi pou pe gt-s5260? Scriie pe google:
enablE gameS ourT forI
Acum citeste doar literele mari.
O sa iasa ESTI. Adauga PROASTA.= ESTI PROASTA!

| vwave a răspuns:

Iti trebuie android pentru pou, iar androidul nici eu nu stiu de unde se poate descarca