| oneversace a întrebat:

am si eu un tomson scenium retroproiector tv acest tv are 2 surse de tensiune in care prima functioneaza cu trafo de lini iar a doua alimenteaza cele trei tuburi care este cadre reflectie asa dar acest tv imi porneste si imi apare ca si cum ar fi grilele date mari si se opreste dupa 1min modelul este tomson scenium icc21 am cautat pe net dar imi da doar sa o cumpar si este in japonejă fundita pentru cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| Z3US a răspuns:

Intra pe www.Idevice.info Si aici vei gasi tot felul de retroproiectoare! Iti doresc bafta@