| MLyon a întrebat:

Am SONY XPERIA P si dupa cum stiti,acest telefon nu are slot pentru card. Unde instalez jocurile pe care le iau de pe net? Ma refer la.apk si la arhiva jocului.

Multumesc anticipat, dau funda pentru cel care rezolva!

Răspuns Câştigător
| Richardo69 a răspuns:

Pai descarci gratis de pe app store (magazin play),, es explorator si acolo iti arata toate folderele ei daca ai un folder,, descarcare,, in ala selectezi daca nu il ai creezi tu unul

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Datele pe memoria interna(Aia care apare si cand conectezi la pc).