| Badaio11 a întrebat:

Am sters fisierele dupa hdd cu dban si dupa reinstalare windows imi apar mai putin giga ca de obicei. In loc de 80 si in bios si dupa instalare windows apar 74. Nu mai pot deschide internetul imi apare o eroare de certificat secure, nu pot instala Adobe flash player ori downloada ceva. calculatorul ramane blocat. Am incercat cu mai multe windowsuri si aceeasi problema. Cine ma poate ajuta? Multumesc!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De ce Windows e vorba?

| Badaio11 explică (pentru DeyCj):

Xp sp 3, un Windows mai performant nu accepta sistemul fiind mai vechi...

| DeyCj a răspuns (pentru Badaio11):

În schimb o distribuție Linux va rula minunat. ceeea ce ai auzit/știi depre linux sunt prostii Microsoftiste, adică e iestorie de 8 ani.
Verifică cum îi cu data și localele la Windowză și dacă îs aiurea setează-le cum trebuie și totul ar trebui să funcționeze, dar e numai temporar ca din Aprilie Xp-ul va devneii istorie, aia înseamnă că veio pății dar de data asta pe bune ce ai pațit acuma.Nu va mai funcționa aproape nimic pe el.

| awspam a răspuns:

Pune data corect si mai incearca odata laughing