| Jukaaa25 a întrebat:

Salut, am un laptop Acer aspire E1-531, mi s-a desfacut carcasa de jos in partea stanga, si acolo la clapeta, tot in stanga, e dezastru, cam cat costa o reparatie? si ce e de facut? banuiesc ca la garantie nu imi poate da altul, sau sa mi-l repare.

1 răspuns:
| Mihai1810 a răspuns:

Daca sa desfacut din motive de fabricatie ar trebui sa t-il repare la garantie dar daca l-ai scapat pe jos sau ai umblat la el si s-a desfacut din aceasta cauza nu t-il repara.