| mariuscraiova a întrebat:

Am un calculator mai vechi cu o placa video de 32 mb si e onboard si vreau ca sa o maresc putin din bios daca merge.Cine poate sa ma ajute? Plzz fundita

3 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Memoria placii video nu poate fi marita din bios. Scimb-o cu alta mai performanta, asta daca iti suporta si este compatibila cu placa de baza.

| Broadband a răspuns:

Schimb-o, nu stiu daca poti marii o placa video din bios( daca gresesc cineva sa ma corecteze)

| vladimir23 a răspuns:

Pai daca e de 32 mb nu cred ca mai i cum sa o maresti mai mult decat este, asa cred eu