| MysteryMen a întrebat:

Am si eu o placa video intel are 96 mb asa imi scrie in windows si PC-ul meu este cumparat prin 2008 am 1Gb ram mai bag daca vreau procesor 2.8Gh dar placa mi se pare ca are memoria mica daca poate sa imi spuna cineva cum pot mari stiu ca prin bios dar ii maresc memoria din bios dar pe pc imi apare tot 96 mb sper sa ma ajutati. Multumesc anticipat dau funda la rasp cel mai bun si care ma ajuta. Si uitasem placa video este onboard

2 răspunsuri:
| MysteryMen explică:

Ba frate nu intelegi k l-am luat hai nu cred ca 2008 da max 2007 procesoru e mare totu ram mai am da nu ii tin pe toti ca nu trec da am problema la placa video daca iti place sa comentezi aiurea comenteaza...dar mai bine mai ajuta daca u ai pc din '95 asta e frate lasa-ma pe mine sa-l fac pe al meu

| RKR a răspuns:

O curiositate pc-ul tau e mai nou de 1995?