| J0ker1999 a întrebat:

Am un canal pe youtube pe care uploadez filmulete cu tutoriale sau jocuri etc...
Ok ideea este cum as putea s-a am mai multe vizuri... adic sa ajung la mai multa lume?

Răspuns Câştigător
| Dobrescu_Tudor_1910 a răspuns:

Fa-ti reclama peste tot si fa in asa fel in cat contentul dau sa fie de calitate mergi pe principiul calitate nu cantitate si ai rabdare trebuie sa astepti gen 8 luni pana vei avea succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune canalul pe pagina ta de facebook, la status la mess, la twiter, la skipe, cam peste tot unde se poate face reclama
!

| Wallsal a răspuns:

Deci vezi si tu ce vloggeri romani sunt mai cunoscuti, si la comentari apesi pe creeaza un raspuns video, si mai roaga-te sa ti-l accepte....SAu poti face publicitate contului cu alt cont yt...