| CristiEND a întrebat:

am un ceas de la un prieten * Omega * dar nu stiu daca e original sau fake. Cum as putea afla?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie pretul cu care l-a cumparat.

| CristiEND explică (pentru darrio2007):

Nu l-a cumparat... laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiEND):

Adica l-a furat?

| Adbbmsh a răspuns:

Da-ne un link, poate ne convingem si noi.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Pai depinde ce model e...cauta pe google modelul cel mai usor deosebesti dupa culoarea limbilor

| CristiEND explică (pentru adrianbestboy98):

Am scris tot ce scrie pe el dar nu am gasit un ceas asemanator... nu are un anumit cod. Cel mai indicat ar fi sa merg la un ceasornicar daca nu stie nimeni...

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru CristiEND):

Pai zi ce model e si te ajut eu...eu am ochi buni la ceasuri