| KirisakiHimea a întrebat:

Buna azi mi-am luat un controler cu cablu USB nu stiu cat de bun e l-am luat din Media Galaxy cu 15 lei.Si vreau sa joc jociuri cu el, dar nu stiu cum sa-l conectez nu stiu daca e de ps2 sau ps3 sau xbox dar pe el scrie ca e de pc.
Ce program sa folosesc cu sa-mi mearga?
Ps am windovs 7.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai bai de unde veniti fratetilor, din africa. pe bune de nu sunteti de groaza. Daca joystick este pentru PC cu pana mea vrei sa mearga si la ps2 sau ps3 tu nu gandesti putin asa.

| AdrenalinTm a răspuns:

laughing e de PC jocurile ti le iau automat gen:fifa gta nfs...u nu trebuie sa faci nimica eventual sa intri in setarile jocului sa vezi daca ti le arata acolo

Răspuns utilizator avertizat