| Andrey_Andrey_1990 a întrebat:

am un DvD Samsung HT-Q9 si nu am sateliti de la iel dar am alti pe mufa jack dar problema e alt fel dvd are niste mufe patrate si nu pot sa le conetez sateliti si sobofwer ca au jack exista un adaptor ceva va rog ajutati-ma urgent sunt disperat

1 răspuns:
| FkThRz a răspuns:

Si eu am un DVD Samsung HT-X20, dar e cam acelasi lucru. Din pacate nu exista adaptor pentru asa ceva si vestea proasta e ca va trebui sa cumperi satelitii separat din magazin special pentru dvd Samsung. Aceasta este problema celor de la Samsung, aproape mereu au intrarile diferite de majoritatea produselor (cu jack de 2, 5 de ex.), dar macar sunt de buna calitate. Oricum, bafta!