| cocacola007 a întrebat:

Am un iPhone 4s de care sunt multumit din aproape toate punctele de vedere. ce lasa de dorit este bateria. eu stau cam mult pe net si ascult muzica pe telefon si bateria se descarca intr-o zi. M-am gandit sa imi cumpar un iPod touch generatia 4 la mana a doua ca sa nu mai folosesc atat de mult telefonul pentru internet. ce spuneti, se mai merita?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Se merita, plus ca se stie ca iphonul se duce repede cand are netul pornit.

4 răspunsuri:
| Elevu53 a răspuns:

In primul rind vreau sa-ti spun ca smartphon-urile din ziua de azi au o baterie extrem de slaba. Ce tine de iPod...te vei intilni cu o problema asemanatoare.(https://www.apple.com/ro/ipod-touch/specs.html).
Philips este considerat telefonul cu cea mai puternica baterie. Succes! :)

| cocacola007 explică (pentru Elevu53):

Referitor la link-ul pe care mi l-ai dat, imi spune ca pagina nu poate fi gasita. spune-mi care este problema specifica?

| sltlp a răspuns (pentru cocacola007):

Scoate paranteza si punctul din link-ul ala.
2. Nu faci prea bine. Ai sa umblii cu 999 dispozitive dupa tine? Mai bine vinzi, si pui bani de ceva nou, si te orientezi sa fie cu o baterie cat mai buna(Apple in general au bateria slabuta, sunt desigur si telefoane cu baterie si mai proasta, dar si cu o baterie mult mai ok).

| Elevu53 a răspuns (pentru cocacola007):

Faptul ca si iPodul are bateria putin cam slaba.