| cocacola007 a întrebat:

Am un iPhone 4s de care sunt multumit din aproape toate punctele de vedere. ce lasa de dorit este bateria. eu stau cam mult pe net si ascult muzica pe telefon si bateria se descarca intr-o zi. M-am gandit sa imi cumpar un iPod touch generatia 4 la mana a doua. ce spuneti, se mai merita?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca il vrei original mai bine asa, la mana 2ª poate sa aiba probleme si nu e bine sa il achizitionezi in starea aia.

| cocacola007 explică (pentru mgtow):

IPhone-ul tot la mana a 2a l-am achizitionat, surprinzator, mai sunt si oameni corecti in Romania. deci, merita sau nu? multumesc pentru raspuns

| mgtow a răspuns (pentru cocacola007):

Daca ai baza si cunosti persoana respectiva merita.

| bogdan324 a răspuns:

IPod 4g este de doua ori mai slab ca IPhone 4s, iar dupa in timp durata bateriei la IPod se va micsora si nu va mai tine la fel de mult, spun din experienta[am avut IPod touch 2g, 3g, 4g iar acum am 5g dar nu il prea folosesc fiindca am un Samsung galaxy note 3]