| ChristianT a întrebat:

Am un laptop ASUS si am la el o problema. Vroiam sa golesc C-ul si nu stiam ce date sa mai sterg.Intru in User unde aveam doua foldere.(ASUS si public)De tantalau ce sunt am dat proprietes pe Asus si am bifat hidden laughing.Cum pot sa gasesc iarasi folderu ala? Cand dau proprietes la folderu user si debifez read-only imi da :You"ll need to provide administrator permission.Va rog mult ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri prin Start/Control Panel/Folder Options/View, bifezi Show hidden files and folders, dai Apply si Ok si o sa-ti apara. Numai bine!

1 răspuns:
| Mozurov a răspuns:

Intra in c si dai search la folderul ASUS.Nu uita sa bifezi optiunea la cautare de search in hidden files