| EmanuelThN a întrebat:

am un laptop compaq presario CQ56 il am din luna decembrie si am un procesor AMD 2, 4GHz dual core si cand ma joc un joc se sting straight face si cand ma uit pe youtube si dau pe pe hd se ridica temperatura la 55-65 grade si la 75 se stinge ce pot sa fac? funda+ vote

5 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Du-te cu el in garantie, ai probleme cu racirea. Ori pasta termica a fost aplicata prost din fabrica ori nu iti functioneaza coolerul in parametrii normali.

| EmanuelThN explică:

Nimeni nimic? niciun raspuns sad

| EmanuelThN explică:

Cooleru mi se pare ca functioneaza bine dar nu stiu si nici nu mai gasesc nici garantia straight face

| EmanuelThN explică (pentru EmanuelThN):

Nicun alt raspuns?

| EmanuelThN explică (pentru EmanuelThN):

Va rog mai ziceti straight face