| Tataru22 a întrebat:

am un laptop g50-45 cu amd a6-6310 amd radeon r4(integrata) si placa video amd radeon r5 m330 de 2gb si 4 gb ram. Am instalat gta 5 si am o singura problema nu mi se incarca mapa odata cu mine cand merg cu masina nu am lag doar nu mi se incarca mapa(parca stau in aer) ce componenta trebuie sa schimb, sau sa adaug?(inca 4 ram) sau o fi vreo setare?
Si inca ceva placa mea are 2gb si totusi imi apare pe rosu Video Memory si la alt prieten cu aceeasi placa ii apare pe verde?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa schimbi setarile video

| Tataru22 explică:

Nu am ce ca tot merge la fel...