| DonMoldo a întrebat:

Am niste probleme in fivem cand merg normal sau cu masina nu se incarca texturile sau cad prin mapa si am foarte multe drop frame-uri. Am un procesor ryzen 3 3200g pro cu grafica integrata si 4x2g ram, intrebarea mea e daca pun o placa video gtx 1050 ti o sa mai am problema asta? Tin sa mentionez ca pe story mode si online nu am nici o problema imi merge perfect

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Placa integrata e prea slabuta pentru FiveM. Cu cea dedicata o sa fie ok.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat