| MadalynMada1990 a întrebat:

Am un laptop HP 625, procesor AMD v140 mobile, placa video integrata hd mobity radeon 4200, 1 gb ram, hard 320 gb. Ce pot imbunatati la el? ( nu vreau raspunsuri gen. cumpara altul!) Funda. PS: procesorul se poate schimba ca am vazut pe net, modele si daca da. vreau alternative pentru al meu

Răspuns Câştigător
| Laurian1999 a răspuns:

Poti sa schimbi placa video, am auzit ca este lipita de placa de baza, ea poate fii dezlipita si schimbata cu una noua care se lipeste ( deci nu are slot ) si are adaus de memorie, cam atat big grin

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In afara de procesor ( ca daca ai vrea sa-l schimbi cu banii aia ti-ai putea lua un laptop nou, ai putea sa-i mai adaugi memorie ram, si un ssd. Se va observa surplusul de performanta.

| Anonim0909000000 a răspuns:

Am avut laptop la fel ca al tau dar iti dau un sfat nu iti pune rami ca ti-l arzi asa mi s-a intamplat si mie doar procesorul in poti schimba! FUNDITA!?