| MadalynMada1990 a întrebat:

Tatal meu are un laptop HP 625: 320 gb hdd 5400 rpm, procesor amd v140 2,3 ghz single core, 1 gb ram ddr3, placa video integrata radeon mobility 4200. Ce imbunatatiri as putea sa ii aduc cu 300 lei?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai, nu prea multe. Ii mai poti pune 1gb ram ddr3, si un hard disk de o capacitate mai mare eventual un ssd.

| MadalynMada1990 explică (pentru Jipa95):

Am vazut ca 2 gb ddr3 costa 100 lei. procesorul nu as putea sa il schimb?

| Jipa95 a răspuns (pentru MadalynMada1990):

Vrei sa iti zic eu cat te-ar costa inlocuirea procesorului? Peste 4-500 lei pe putin! Pune-i un ssd si sa vezi cum vor fi timpii de incarcare atunci!

| cristimihailov a răspuns:

Eu as lua un monitor. Si as extinde la monitor sa vad mai bine. Si poate si o tastatura si un mouse.