| R0berTo a întrebat:

Salut TPU, am un laptop HP pavilion dv5 şi nu mai imi gaseste nici o conexiune wi fi nu e o problema de la router că telefonul imi merge.Ultima data mi le arata dar nu se putea conecta, iar acuma nu mai merge deloc cum am spus mai sus. Dacă ştiţi cum e la win 7 e steguletu ala cu probleme acolo imi apare ``Install your modem driver`oare e de la drivere sau la placa de retea.
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Drivere, posibil si placa, dar mai degraba driverele! Instaleaza-le!