| SirTwisted a întrebat:

Am un laptop HP si il am de un an, are procesor Intel core i5, chipset AMD si cand intru pe jocuri se incinge foarte repede, am luat si un cooler dar tot se incinge.....Este normal?

Răspuns Câştigător
| TheCostumeCat a răspuns:

Laptopurile se incing repede! Depinde ce jocuri, daca jocurile sunt foarte noi Crysis FarCry etc este normal sa se incinga! Oricum laptopurile nu sunt pentru gaming! Se mai incing repede daca le faci Overcloking! In concluzie lapt. se incing repede e normal, dar daca se incinge rau ar i bine sa te duci la un specialist!