| anonim_4396 a întrebat:

Am un lg gt505 si de ieri s-a intamplat ceva ciudat

Am resetat(l-am inchis iar apoi l-am deschis inapoi) telefonul

Ca de obicei am bagat codul pin mi-a aratat mesajul de intampinare si apoi nu mai merge nimic pe el

Numi arata poza de fundal si nu merge nimic de pe touchscreen nici de la butoane

Eu nu cred ca problema e de la touchscreen deoarece ecranul mergea cand am bagat pinul

Cred ca e o problema la soft

Astept pareri si sugestii

Fundita+Vot...

1 răspuns:
| MaNiacKmNk a răspuns:

Daca ai cablu de date incearca sa cauti soft'ul si sa resoftezi, cel mai indicat ar fi sa te duci la un service si sa pui o intrebare ca fapt divers. Pentru un raspuns nu iti cere nimeni bani!