| anonim_4396 a întrebat:

Am un lg gt505 si de ieri s-a intamplat ceva ciudat
Am resetat telefonul
Ca de obicei am bagat codul pin mi-a aratat mesajul de intampinare si apoi nu mai merge nimic pe el
Numi arata poza de fundal si nu merge nimic de pe touchscreen nici de la butoane
Eu nu cred ca problema e de la touchscreen deoarece ecranul mergea cand am bagat pinul
Cred ca e o problema la soft
Astept pareri si sugestii
Fundita+Vot...

2 răspunsuri:
| AtomiKSk8x a răspuns:

Nu este problema softul, este touchscreen cand ai resetat telefonul la setarile de fabrica el are o optiune blocare touchscreen si el sa activat si mie mi s-a intamplat dar l-am dus la un service de telefoane... sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin resetat vreau sa spun ca l-am inchis si l-am deschis inapoilaughing