| BulaNNNz0R a întrebat:

am un mode Huawei de la romtelecom adica click net si schimbai windowusul si nu pot sa il pun direct pe enthernet decat pe usb de ce? inainte mi-l faceam acum nu mai stiu am windows 7 x64 puteam sa ii selectez parca si 86 biti dar mai putin nu

2 răspunsuri:
| valy_9268 a răspuns:

Daca ai clicknet nu ai modem, au router wirenes, si la pc merge pe cablu de retea, pc nu au wierles direct, ca sa il pui pe wierles direct sa nu mai conectezi cablu de retea iti trebuie un fel de adaptor, care il conectezi la o mufa usb, da nu are rost, ca pe cablu de retea merge mai bine!

| valy_9268 a răspuns:

Funda?