| anonim_4396 a întrebat:

am un mouse de tip uRage Illuminated hama 00113722.
De ceva vreme mi s-a dereglat sau nu stiu ce are, daca dau de el in sus se duce in partea dreapta. Daca dau in jos se duce in partea stanga, daca dau in dreapta sa duce in jos si daca dau in stanga se duce in sus. Cand l-am cumparat am primit si un mic dvd cred ca pe el erau driverele. Eu cand am vazut ca merge am zis sa-l arunc ca nu o sa am nevoie de el, acum nu stiu daca e asa din cauza ca nu am driver-ul instalat. Va rog ajutati-ma cat mai repede, nu am decat un mouse vechi de 1200 dpi si nu ma pot juca bine cu el!

1 răspuns:
| troyaa a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi driverele, daca nu sunt pe acel DVD, cauta-le pe internet, cred ca din cauza asta nu functioneaza bine.