| Aalyn91 a întrebat:

am un Nokia 6700s cu symbyan pe el si acum cateva zile mi s-a dus softul si trebuie reinstalat si stiu cum dar am o problema atunci cand vreau sa pun USB el este setat pe stocare de date dar mie imi trebuie Nokia pc ca sa il fac dar atunci cand il deschid imi apare logo-ul Nokia si dupa ecran alb(este normal daca s-a dus softul de asta apare ecran alb)AJUTATI-MA VA ROG (FARA "DUTE LA SERVICE")FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| oioneko a răspuns:

Ti-ai brick-uit deviceul.
Nui panica
Descarca Phoenix si firmware-ul pentru telefonul tau si resofteazal cu el.
(Firmware il gasesti pe spatele telefonului sub baterie)
Daca nu incearca cu Nokia software update sau ceva gen, gasesti la ei pe site.