| adin94 a întrebat:

Am un Nokia n8, si i-am facut o copie de siguranta, l-am resetat si am ster tot de pe el, si acum intrebarea e, deschid copia de siguranta? cum imi recuperez documentele de pe copie? Multumesc.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca ce-ai copiat a ramas dupa ce l-ai resetat dai paste, daca nu nu le poti recupera.

| ByBoysMb a răspuns:

Loo l prinn Paste! Lipire (ROMANA)

| adin94 explică (pentru ByBoysMb):

Lol lol lol! ce lol? nu ma lasa sa fac lucrul asta...ai un n8? trebuie sa folosesc Nokia suite pentru asta si nu ma lasa sa dau pur si simplu copy-paste! crede-ma ca am incercat, nu postez degeaba!